Klient ma prawo, zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do 14 dni od daty otrzymania produktu.

Wzór stosownego oświadczenia należy pobrać, wydrukować i wypełnić. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT). Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony, dotyczy także opakowania. Oryginalny karton z butami musi być opakowany papierem, nie może być bezpośrednio oklejony taśmą, może to spowodować odmowę dokonania wymiany.

oswiadczenie_o_odstapieniu_od_umowy.pdf

 

Paczkę proszę wysłać na adres:
totalsport.pl
ul. Lazurowa 36
72-003 Dobra

Pieniądze za zwrócony produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu ustawowych 14 dni od momentu otrzymania zwróconego produktu. Koszty odesłania produktu nie podlegają zwrotowi.

Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.